Warunki sprzedaży

1. Wszystkie obiekty wystawione na sprzedaż są używane a zatem mogą być oglądane w wymienionych na stronie głównej placówkach oraz sprawdzane przez ekspertów z zewnątrz, gdyż większość obiektów nie posiada ekspertyz. Do większości przedmiotów wystawiamy jednak certyfikaty, a w związku z tym bierzemy odpowiedzialność za sprzedane obiekty. 

2. Właścicielem sklepu internetowego "www.galeriazak.pl" jest firma Galeria Żak, Sp. cywilna, Józef Żakowicz, Cezary Żakowicz, NIP: 5213245455, REGON: 015491644, z siedzibą w Warszawie, ul. Aleja Witosa 31/6b

3. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte sprzedawanych obiektów, w tym pozostałości konserwacji.

4. Wypełnienie formularza oraz naciśnięcie przycisku "ZAMAWIAM" jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia. Powoduje to zapisanie w bazie danych informacji wpisanych w formularzu oraz nazwy hosta nadawcy i godziny wysłania formularza.

5. Zamówienie złożone w formie elektronicznej będzie nie dłużej niż w ciągu 2 dni roboczych potwierdzane telefonicznie, lub e-mailowo przez firmę "Galeria Żak". Zamówienie potwierdzone, zgodnie z Art. 66. ust. 1 KC, traktowane jest jako złożone oświadczenie woli. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia firma "Galeria Żak" zastrzega sobie prawo do odstąpienia od zamówienia.

6.  Firma "Galeria Żak" zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia w przypadku niemożności jego realizacji. W przypadku przedłużenia się terminu realizacji zamówienia lub zmiany ceny zamawianego towaru firma "Galeria Żak" zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić o tym fakcie Zamawiającego. Zamawiający ma w takim przypadku prawo do odstąpienia od zamówienia.

7. Właściciel gwarantuje zwrot gotówki za zakupiony obiekt, jeżeli w ciągu jednego roku kalendarzowego od sprzedaży kupujący uzasadni istniejące braki i różnice, wynikające z niezgodności opisu ze stanem faktycznym.

8. Reklamacji nie podlegają obiekty z niewielkimi uszkodzeniami, posiadające uwarunkowane wiekiem ślady zużycia. Reklamacji i zwrotu można dokonać tylko i wyłącznie po okazaniu rachunku i wydruku z kasy fiskalnej.

9. Zamówienia w serwisie "www.galeriazak.pl" dokonać można pod warunkiem zaakceptowania niniejszego regulaminu. Złożenie zamówienia, jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

10. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Podane na stronie wymiary mają charakter poglądowy i mogą nieznacznie różnić się od podanych. Podobnie kolorystyka zdjęć umieszczonych w serwisie - barwy mogą odbiegać od rzeczywistych.

11. Właściciel nie udziela gwarancji na części mechaniczne, będące składnikiem oferowanych dzieł sztuki, jak mechanizmy zegarów, zegarków, polifonów, lamp naftowych, itp.

12. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami jest PayU.

13. Akceptujemy karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl