Warunki sprzedaży

1. Wszystkie obiekty wystawione na sprzedaż są używane a zatem mogą być oglądane w wymienionych na stronie głównej placówkach oraz sprawdzane przez ekspertów z zewnątrz, gdyż większość obiektów nie posiada ekspertyz. Do większości przedmiotów wystawiamy jednak certyfikaty, a w związku z tym bierzemy odpowiedzialność za sprzedane obiekty. 

2. Właścicielem sklepu internetowego "www.galeriazak.pl" jest firma "Galeria Żak" Józef Żakowicz, Cezary Żakowicz z siedzibą w Warszawie, ul. Aleja Witosa 31/6b

3. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte sprzedawanych obiektów, w tym pozostałości konserwacji.

4. Wypełnienie formularza oraz naciśnięcie przycisku "ZAMAWIAM" jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia. Powoduje to zapisanie w bazie danych informacji wpisanych w formularzu oraz nazwy hosta nadawcy i godziny wysłania formularza.

5. Zamówienie złożone w formie elektronicznej będzie nie dłużej niż w ciągu 2 dni roboczych potwierdzane telefonicznie, lub e-mailowo przez firmę "Galeria Żak". Zamówienie potwierdzone, zgodnie z Art. 66. ust. 1 KC, traktowane jest jako złożone oświadczenie woli. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia firma "Galeria Żak" zastrzega sobie prawo do odstąpienia od zamówienia.

6.  Firma "Galeria Żak" zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia w przypadku niemożności jego realizacji. W przypadku przedłużenia się terminu realizacji zamówienia lub zmiany ceny zamawianego towaru firma "Galeria Żak" zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić o tym fakcie Zamawiającego. Zamawiający ma w takim przypadku prawo do odstąpienia od zamówienia.

7. Właściciel gwarantuje zwrot gotówki za zakupiony obiekt, jeżeli w ciągu jednego roku kalendarzowego od sprzedaży kupujący uzasadni istniejące braki i różnice, wynikające z niezgodności opisu ze stanem faktycznym.

8. Reklamacji nie podlegają obiekty z niewielkimi uszkodzeniami, posiadające uwarunkowane wiekiem ślady zużycia. Reklamacji i zwrotu można dokonać tylko i wyłącznie po okazaniu rachunku i wydruku z kasy fiskalnej.

9. Zamówienia w serwisie "www.galeriazak.pl" dokonać można pod warunkiem zaakceptowania niniejszego regulaminu. Złożenie zamówienia, jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

10. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Podane na stronie wymiary mają charakter poglądowy i mogą nieznacznie różnić się od podanych. Podobnie kolorystyka zdjęć umieszczonych w serwisie - barwy mogą odbiegać od rzeczywistych.

11. Właściciel nie udziela gwarancji na części mechaniczne, będące składnikiem oferowanych dzieł sztuki, jak mechanizmy zegarów, zegarków, polifonów, lamp naftowych, itp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl